O nás :)

Jmenuji se Monika a jsem zakladatelkou rodinného eshopu "Látky z Kydlinky".

"Látky z Kydlinky" vznikly, když se mi narodila dcera Natálka a já našla velkou zálibu v šití. Což šlo ruku v ruce s tím, že jsem pro dcerku chtěla originální oblečení. Dělalo mi nesmírnou radost, když jsem viděla Naty v něčem, co jsem sama ušila. Stejně jako to měla moje mamka před pár (desítkami) let, kdy šila oblečení pro mě. :) 

Moje úplně první kousky vznikaly tak, že jsem si vzala staré povlečení, vystřihla si dva kousky, které jsem sešila a různě si vše testovala. Moji další výzvou byly "baggy" tepláčky. Obkreslila jsem si tedy na látku ty, které jsem měla doma pro Natálku a dala se do šití. S výsledkem jsem byla víceméně spokojená, tak jsem si řekla, že to je ta pravá chvíle pro objednání mojí první látky na MŮJ PRVNÍ KOUSEK.

Při brouzdání po internetu, jsem narazila na spoustu vzorů a napadlo mě, že určitě nejsem jediná, komu by se takové látky hodily, a že určitě existuje mnoho dalších maminek, které by je ocenily. S čímž vlastně poprvé vznikla myšlenka na eshop s látkami. Vzhledem k tomu, že spousta dodavatelů je zahraničních, tak jsem musela zapojit manžela Matěje, jelikož se anglicky dorozumí lépe. Matěj vše vykomunikoval a čím více byl zapojený, tím více souzněl s mým nápadem na eshop. Takže to bylo jasné - budeme mít další "miminko" - eshop.

Naše první působiště byl náš obývací pokoj. Právě odsud jsme zjišťovali a hledali vše, co bylo potřeba. Náš nápad jsem konzultovala i s mojí mamkou, která je zároveň moje nejlepší kamarádka a řešíme spolu všechno. Tu naše myšlenka nadchla natolik, že se k nám přidala a pohltilo ji to stejně jako nás.

Z obýváku jsme se přestěhovali k mamce do baráčku, kde jsme role přemotávali a stříhali vaše balíčky. Naše miminko rostlo a rostlo a my jsme museli najít vhodnější prostory, kde bychom mohli mít i „pořádný sklad“ :) 

Čím více naše rodinná firma rostla, tím více jsme rozšiřovali i náš tým. Momentálně to u nás vypadá tak, že můj manžel má na starost technické věci ohledně správy eshopu, moje mamka s Vámi komunikuje a dohlíží na balíčky, aby odcházely včas a v pořádku. Připojil se k nám i přítel mamky Milan. To jemu patří velké díky za zpracování fotek na naše webové stránky. A naše kolegyňka Zuzka pro vás objednávky stříhá a chystá :) No a já? Já jsem konečně na mateřské „dovolené“ se synem Tobíkem a mám na starost administrativu a hledám pro vás nové vzory na tisk a látky :) 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet